Özel Hacı Naciye Ateş Okulları;

geleceğe umutla bakmanın adı...

Özel Hacı Naciye Ateş Okullarının rengarenk bahçesinde

Binlerce Gül Yetişmekte...

Özel Hacı Naciye Ateş İlkokulu ile;

Geleceğe Gülümse...

Bir ayrıcalıktır...

Özel Hacı Naciye Ateş Okullarında ilimle irfanla hemhal olmak...

Turşu Şenliğimiz

Çocuklarımızdan doğal turşu pazarı...
KURUMSAL

Okulumuza ait Stratejik Plana buradan ulasabilirsiniz.

 

BAŞARILARIMIZ

Okulumuz her eğitim-öğretim yılında katıldığı yarışma, olimpiyat, sınav ve projelerde üstün başarılar elde etmektedir. Malatya’nın öne çıkan özel öğretim kurumlarından olan Özel Hacı Naciye Ateş Okulları onlarca olimpiyat derecesi ve projelerde farklı üst düzey başarılar elde etmektedir. Ayrıca her sene liselere ve üniversitelere  %100 yerleştirme oranlarıyla adından söz ettirmektedir.

  • Sobio-Mamatya-Mafetya gibi olimpiyatlarda Türkiye üçüncülüğü ve ilde birincilik, ikincilik, üçüncülük ve mansiyon dereceleri

  • Düş Çizgisi, Bu Benim Eserim gibi proje ve tasarım yarışmalarında bölge ve final sergilerine katılma hakkı ve Düş Çizgisi Proje Yarışmasında Dünya dördüncülüğü

  • İl ve İlçemizde yapılan Güreş, futbol, voleybol ve satranç gibi birçok yarışmada birincilik, ikincilik ve üçüncülük dereceleri ile onlarca madalya okulumuzun ödül köşesini süslemektedir.

    Ayrıca güreş yarışmalarında elde ettiğimiz Türkiye birinciliği gibi derecelerimiz de bizleri onurlandırmıştır.

  • Malatya genelinde düzenlenen Başarıya Doğru Projesi’nde öğrencilerimiz 202 okul arasında 2013-2014 yılları arasında dördüncülük, beşincilik, altıncılık gibi dereceler alarak ilçemizi başarıyla temsil etmişlerdir.